Hakkımızda

CCH Turizm Seyahat Organizasyon Ltd. Şti’nin uluslararası ticari markası olan Circularyachting sürekli gelişiminin ve daimi başarısının kaynağını siz değerli misafirlerimizin memnuniyetinden almaktadır. Cana yakın, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışına sahip CCH Turizm personelleri, kendilerini sizlere güvenilir, temiz ve konforlu yatlarla unutulmayacak hoş bir kiralama deneyimi yaşatmak için adamışlardır. Yat kiralamada, huzur veren, unutulmaz bir tatil için sizi bir adım ileri taşımaya daima hazırdır. Hedefimiz, sizlere uygun fiyata elit bir hizmet vermektir.

CCH Grup araç kiralama sektöründe yıllardır istisnai bir hizmet sunmaktadır. Ve şimdi yeni bir misyon ile bu sefer güzel ülkemizin turkuaz sularında eşsiz ve unutulmaz deneyimler yaşamanız için profesyonel kadromuzla siz değerli misafirlerimizi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. 

Her türlü önerinizi ve sorununuzu bizimle paylaşabileceğinizi de hatırlatıp, sizlere sorunsuz ve unutulmaz bir hizmet vermeyi ister, iyi günler dileriz.