Mavi Yolculuk

Peki, bu denli büyüleyici olan mavi yolculuk nedir?

Mavi Yolculuk, kusursuz güzellikleri sizlere sunmayı bekleyen denizin bilinmezliğine doğru ilerlerken unutulmaz zamanlar ve bir müddet sonra özlem duyuracak mükemmellikte olan bir tatil deneyimi olarak tanımlanabilir.

Mavi yolculukta yaşam oldukça sade ve bir o kadar da keyiflidir. Mavi yolculuk sizlere, güverteden yıldızları izleyerek eşsiz bir uykuya dalmayı; güneşin doğuşunu izleyerek güne başlamayı sunmaktadır.

Tertemiz oksijenli ortamda dalga sesleri ve güneşin ilk ışıkları eşliğinde kahvaltınızı yapmadan önce kısa bir sabah yüzmesiyle gününüze daha güzel başlangıçlar sunabilirsiniz. Birçok farklı destinasyonda yüzmeden önce tarihi koylara uğrar, doğal güzellikleri keşfeder ve demir attığınız koylarda günün tadını çıkartarak keyifli zaman geçirirsiniz.

Dilediğiniz bir koy ve manzara eşliğinde öğle yemeklerinizi daha keyifli hale getirdikten sonra akşam kalınacak koyu seçerek rotanızı oraya çevirirsiniz.

Seçtiğiniz limanda çevreyi keşfedebilir, denize girebilir ya da akşam yemeklerinizi daha keyifli hale getirmek için balık tutarak doğal beslenme olanağının yanında güzel vakit geçirerek gün batımının tadını çıkartırsınız.

Akşam yemeğinizi yıldızlar altında tatlı esintilerin eşliğinde keyif ve sohbet dolu bir şekilde tamamladıktan sonra müzik dinleyerek ya da kitap okuyarak mehtap ışığında günü fazlasıyla mutlu, yapılanların veya yarının planının sohbeti eşliğinde sonlandırabilirsiniz.

Sadece bir günlük maviyle buluşmanızın özeti bile huzur verirken, kendinizi ödüllendirmenin en iyi yolunun mavi yolculuk olduğunu belirtmek isteriz.